Do bólu szczery album FLETCHER „In Search Of The Antidote” już dostępny

Artystka promuje wydawnictwo najnowszym singlem „Pretending”.

Wyczekiwany drugi album FLETCHER już dostępny. Wydawnictwo zatytułowane „In Search Of The Antidote” trafiło na rynek nakładem Capitol Records. Krążek przynosi solidną dawkę gitarowego popu i urzekającego głosu artystki, która eksploruje w tekstach tematy ego, tożsamości i samorealizacji.

Na następcy chwalonego debiutu „Girl Of My Dreams” z 2022 r. (15. miejsce na liście Billboardu) FLETCHER postawiła sobie za zadanie zbadać wszystkie aspekty miłości. Wykorzystując niezwykły talent do pisania piosenek artystka w barwny sposób opowiada autentyczne historie, dzięki czemu buduje swoją własną markę.

– Przez lata szukałam antidotum w tak wielu sprawach: w kobietach, trasie, na scenie, w fanach, w duchowości czy autorefleksji. Stworzenie tego albumu było dla mnie czymś na kształt eksplorowaniem wykopalisk. Zanurzyłam się w to naprawdę głęboko, zadając sobie pytanie, co tak naprawdę mnie leczy. Ostatecznie dotarło do mnie, że miłość jest antidotum. Od EP-ki „Finding Fletcher”, przez „you ruined new york city for me”, „THE S(EX) TAPES” aż po „Girl Of My Dreams” miłość zawsze była moją muzą. Mimo to nie sądzę, bym kiedykolwiek wcześniej spojrzała na nią przez różne soczewki i pod rozmaitymi kątami, co pomogłoby mi odkryć wszystkie jej aspekty. O tym właśnie jest mój nowy album – komentuje FLETCHER.

Stworzony we współpracy z nagrodzoną Grammy producentką i songwriterką Jennifer Decilveo, a także takimi utalentowanymi i mającymi na koncie wiele hitów twórcami jak Aldae, Jon Bellion, Julia Michaels, Monsters & Strangerz i Michael Pollack, album zyskał uznanie m.in. „Rolling Stone’a”. Redakcja chwaliła „surowe emocje” FLETCHER, zauważając, że artystka stała się jedną z najbardziej wszechstronnych gwiazd pop. „Potrafi napisać chwytającą za serce balladę i taneczny hit, a jednocześnie sprawia, że tysiące ludzi śpiewają z nią każde słowo” – komplementuje artystkę „Rolling Stone”.

Idealnym przykładem wielowarstwowej emocjonalności albumu jest nowy singiel „Pretending”. FLETCHER opowiada w nim o tęsknocie, słodko-gorzkiej frustracji i całkowitej kapitulacji. Piosenka została zainspirowana ikonami pop rocka z początku XXI w. – Avril Lavigne, Michelle Branch i Kelly Clarkson.

– „Pretending” jest o znajdującej się stale z tyłu głowy osobie, odnośnie której wciąż zadajemy sobie pytanie: czy pewnego dnia będziemy razem? – wyjaśnia FLETCHER.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *