Frank Leen prezentuje nowy singiel “Za dobrze by zapomnieć”

Po świetnie przyjętym singlu “Bombonierki”, które szturmem opanowały letnie festiwale, Frank Leen powraca z nowym utworem “Za dobrze by zapomnieć”.

Za dobrze by zapomnieć, to mój manifest zwalczania w sobie strachu i walki o wszystko co się w życiu kocha.

– mówi o singlu Frank Leen.
“Za dobrze by zapomnieć” to drugi singiel artysty we współpracy z wytwórnią Sony Music Entertainment Poland. Teraz fani mogą posłuchać go na wszystkich serwisach streamingowych, a także obejrzeć teledysk do utworu stworzony przez reżysera Ivana Krupenikova.

Zobacz teledysk:

O pierwszym singlu artysty, “Bombonierkach”, głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank Leen wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival.

Frank Leen a właściwie Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Za dobrze by zapomnieć” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *