Paolo Nutini prezentuje dwa nowe utwory z płyty „Last Night In The Bittersweet”

Paolo Nutini podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty pt. „Last Night In The Bittersweet”, prezentując dwa nowe utwory – „Acid Eyes” i „Petrified In Love”.

„Acid Eyes” to miłosna piosenka, pełna nadziei, ale i przygnębiająca. Taka, która zapada w pamięć, tworzy klimat i nie pozwala się oderwać. Tymczasem „Petrified In Love” urzeka radosną zadziornością w stylu Squeeze. Nowe nagrania ukazują się po singlach „Shine A Light”„Lose It” i „Through The Echoes”. Album „Last Night In The Bittersweet” ukaże się już 1 lipca 2022.

Podsumowanie wszystkich dotychczasowych osiągnięć Paolo potwierdza, że jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich artystów. Dwa z jego trzech dotychczasowych albumów, „Sunny Side Up” i „Caustic Love”, zajęły pierwsze miejsca na brytyjskich listach przebojów, a Nutini sprzedał 8 milionów płyt na całym świecie, 8 milionów singli w Wielkiej Brytanii i zgromadził 1,5 miliarda odsłuchów w serwisach streamingowych. Zdobywca nagrody Ivor Novello i wielokrotnie nominowany do BRIT Award twórca ma również na koncie 18 platynowych certyfikatów w samej Wielkiej Brytanii.

Album „Last Night In The Bittersweet” z pewnością zapewni wokaliście kolejne sukcesy. To 70-minutowe, epickie dzieło, rozpościerające się od klasycznego rocka, poprzez post-punk, aż po hipnotyczny krautrock, a także najbardziej zróżnicowana, najbardziej dopracowana propozycja od Paolo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *