„To też o Tobie”: Igo prezentuje nowy singiel z mocnym przekazem!

To już trzeci solowy singiel Igo. Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Igor Walaszek znany szerszej publiczności pod pseudonimem Igo prezentuje swój trzeci solowy singiel „To też o Tobie”. Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Jak mówi sam Igo:

Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w internecie. Pisząc piosenkę „To też o Tobie”, chciałem poruszyć temat wszech obecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję „Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w internecie.

Klip w reżyserii Piotra Onopy w metaforyczny sposób przedstawia to, co może spotkać osoby, które dotyka hejt. Zjawisko to jest rosnącym i coraz bardziej powszechnym problemem. Utwór jest zapoczątkowaniem akcji „Hejt może zabić”, która otwarcie przeciwstawia się nienawiści w wirtualnym i realnym świecie. Będzie podkreślała i piętnowała to zjawisko oraz unaoczniała konsekwencje, które spotykają osoby narażone na hejt. Dołączcie do Igo i razem z nim wyraźcie swój sprzeciw wobec szerzącej się nienawiści.

„To też o Tobie” to dopiero początek akcji #hejtmozezabic. Więcej już wkrótce na hejtmozezabic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *