Billie Eilish na dwóch koncertach w Polsce!

Billie Eilish w ramach „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR” po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Billie Eilish najpierw ogłosiła premierę trzeciego albumu – „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się już 17 maja – a teraz przyszedł czas na kolejne ważne wiadomości. Artystka wyruszy w trasę koncertową promującą nową płytę jeszcze w tym roku. 

We wrześniu 2024 rozpocznie się amerykańska odnoga tournée. W lutym 2025 Eilish zawita w Australii, a następnie pojawi się w Europie. I tu najlepsze wieści dla fanów w Polsce: Billie Eilish zagra w naszym kraju po raz pierwszy! Będą to od razu dwa koncerty3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków. Pełna rozpiska trasy znajduje się poniżej.

Jeśli dokonasz zamówienia „HIT ME HARD AND SOFT” na Muzyka.sklep.pl do 29 kwietnia do 23:59 LUB jeśli już zamówiłeś/łaś „HIT ME HARD AND SOFT” z Muzyka.sklep.pl, otrzymasz kod uprawniający do przedsprzedaży. Przedsprzedaż rusza 30 kwietnia o 10:00 czasu polskiego. Samo otrzymanie kodu nie gwarantuje zakupu biletu. Ogólna sprzedaż biletów na polskie koncerty Billie Eilish rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00.

„HIT ME HARD AND SOFT” został napisany przez Billie Eilish i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję albumu. „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. Więcej informacji o zrównoważonych praktykach dotyczących wydania tego albumu znajdziesz pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *