Leoniden wracają z singlem „Never Never”

Ostatnie dni przynoszą znakomite wieści dla fanów pochodzącego z północnych Niemiec zespołu Leoniden. Grupa opublikowała singiel zapowiadając nim swój powrót. „Never Never” to pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu „Sophisticated Sad Songs”, który ujrzy światło dzienne wkrótce.

Radosny „Never Never” od pierwszych dźwięków zaraża energią. Piosenka jest w stanie przegonić nie tylko ciemne chmury na niebie, ale także wewnętrzne smutki słuchaczy. „Never Never” to nie tylko wiodący singiel promujący album, ale także piosenka, która otwiera krążek „Sophisticated Sad Songs”. Nowa propozycja Leoniden to erupcja euforii i czystej błogości. To także 100% Leoniden. Lennart Eicke, Felix Eicke, Jakob Amr, Djamin Izadi i Marike Winkelmann udowadniają tą piosenkę, że nie potrzebują więcej niż trzech minut, aby przekształcić całe DNA swojego unikalnego kosmosu DYI w spektakularne pejzaże dźwiękowe… i w muzykę, na którą fani czekali z utęsknieniem.

Rozpoczynający się delikatnymi dźwiękami „Never Never” szybko się rozpędza i uwalnia motywacyjną moc, zachwycając orkiestrowym rozmachem. Barwna piosenka wprawia słuchacza w dobry nastrój i zachęca go do tańca. Wokal Jakoba Amra jest dostarcza niezbędną dawkę popowego uroku do tej wybuchowej, post-punkowej celebracji. Piosenka idealnie sprawdzi się na największych światowych scenach. Leoniden niejednokrotnie już udowadniali, że czują się na nich doskonale. Grupa wystąpi w tym roku na kilku letnich festiwalach, w tym na Rock am Ring i Hurricane.

Nowy album grupy, czwarty w ciągu dekady, ukaże się po wakacjach nakładem własnej wytwórni zespołu Two Peace Signs Records. Leoniden obiecują na nim „więcej wyrafinowanych smutnych piosenek”. Jeż teraz czuć, że w 2024 r. północne wiatry będą silniejsze niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *