Depeche Mode ogłaszają dodatkowe koncerty w Europie zimą 2024

27 i 29 lutego 2024 – Atlas Arena, Łódź

BILETY W SPRZEDAŻY 14 lipca NA LIVENATION.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 lipca o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 lipca o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piatek, 14 lipca na LiveNation.pl o godz. 10:00

Po sprzedaży ponad dwóch milionów biletów na dotychczasową trasę koncertową Memento Mori i po wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej i Europie, Depeche Mode ogłaszają dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024.

Zimowa część trasy Memento Mori rozpocznie się 22 stycznia w O2 Arena w Londynie (Wielka Brytania)

Po letnich i jesiennych koncertach stadionowych i arenowych w Europie, Meksyku, Kanadzie i USA, Depeche Mode ogłosili dzisiaj 29 nowych dat koncertów w Europie, które przedłużą trasę aż do 2024 roku. Jeszcze większa liczba fanów będzie miała teraz szansę doświadczyć surowej, emocjonalnej mocy trasy Memento Mori, określonej przez Rolling Stone jako „zachwycające święto życia i muzyki”.

Nowa trasa koncertowa po Europie rozpocznie się 22 stycznia 2024 roku w londyńskiej O2 Arenie, a zakończy 5 kwietnia po kilkunastu występach w Lanxess Arena w Kolonii (Niemcy). W trakcie trasy, która obejmie 22 miasta, zespół zagra także kilkanaście występów w Mercedes-Benz Arena w Berlinie, Accor Arena w Paryżu, Wizink Center w Madrycie, Mediolanum Forum w Mediolanie i wielu innych miejscach. Ze sprzedanymi już ponad dwoma milionami biletów, 110-dniowa trasa Memento Mori jest jedną z największych w historii Depeche Mode, a także jedną z największych światowych tras koncertowych w 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *