Wygraj bilet na koncert zespołu Jubël [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dzisiaj dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert zespołu Jubël w Warszawie, który odbędzie się 16 września 2022 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Jubël– szwedzki duet popowy z Halmstad powstał dzięki współpracy Sebastiana Atasa i Victora Sjöströma. Przed powstaniem zespołu zarówno Sebastian, jak I Victor przez wiele lat pisali, produkowali i wydawali muzykę, ale dopiero kiedy zaczęli razem pracować, stworzyli nowe brzmienie, które charakteryzuje Jubël.

Zespół odniósł wielki sukces dzięki singlowi “Illusion”, który był ścieżką dźwiękową w globalnej kampanii HM. Przełomowym momentem w ich karierze był cover “Dancing in the Moonlight”, w oryginale nagranego przez Kinga Harvesta w 1972. Jak do tej pory wersja Jubël ma ponad 100 milionów odtworzeń na Spotify, a latem 2018 roku znalazła się w pierwszej 50 Spotify najczęściej odtwarzanych utworów w ponad 5 krajach.

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Gdybyś mógł (-a) słuchać przez resztę życia tylko jednego utworu, który by to był i dlaczego? Swoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 19 sierpnia 2022 roku do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *