„Dreamland: Real Life Edition”: Glass Animals prezentuje nową wersję przebojowego albumu!

W rocznicę wydania albumu „Dreamland” zespół Glass Animals prezentują jego nową odsłonę, z którego pochodzi ich wielki hit „Heat Waves”! Nowa edycja napakowana jest remiksami stworzonymi m.in. przez takich twórców jak Hudson Mohawke, DJ Seinfeld i Young Franco

Dwa lata temu Glass Animals wydali swój trzeci studyjny album „Dreamland”. Nominowany do nagrody Grammy zespół miał wielkie plany związane z projektem, który zapoczątkował powrót do zdrowia perkusisty Joe Seawarda, który został potrącony przez ciężarówkę podczas jazdy na rowerze w Dublinie w 2018 roku.

„Dreamland: Real Life Edition” to ogromna 40-utworowa kolekcja zawierająca kompletny album Dreamland i szereg remiksów, w których występują m.in. Arlo Parks, Denzel Curry, Albert Hammond Jr, Bree Runway, Diplo i nie tylko. Oprócz wersji cyfrowej „Dreamland: Real Life Edition” ukazał się również na CD, kasecie oraz na limitowanym świecącym ciemnym winylu z nową grafiką.

Glass Animals – „Dreamland: Real Life Edition” [POSŁUCHAJ ALBUMU]

Dla Glass Animals rok 2020 był z oczywistych względów karuzelą emocji – po premierze pierwszego singla „Your Love (Déjà Vu)” w lutym i intensywnej trasie koncertowej zorganizowanej, by uczcić nadchodzącą premierę, dowodzony przez Dave’a Bayleya zespół musiał nagle zatrzymać rozpędzoną maszynę i razem z resztą świata zamknąć się w domowych pieleszach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *