Florence + the Machine prezentuje nowy singiel „Dream Girl Evil”

Florence + The Machine prezentuje „Dream Girl Evil” – kolejny singiel z jej uznanego albumu #1 „Dance Fever”. Już w tym tygodniu artystka wyrusza w wyprzedaną trasę po arenach.

Florence niedawno wykonała „Dream Girl Evil” w programie Grahama Nortona. Jej poruszający głos natychmiast przypomina o tematyce albumu – włączając w to trudy, jakie napotykają na swojej drodze i z którymi w końcu oswajają się artystki w przemyśle muzycznym.

Florence niedawno zakończyła trasę po Stanach Zjednoczonych. Kolejna część rozpoczęła się 14 listopada w Paryżu. Następnie Florence odwiedzi największe miasta w Wielkiej Brytanii oraz zakończy trasę w Dublinie. Wspierać będzie ją Willie J Healy, a w Londynie dodatkowo Aziya.

Płyta „Dance Fever (Live at Madison Square Garden)” jest już dostępna w serwisach streamingowych. W kwietniu ukaże się na dwupłytowym winylowym albumie.

Wybranym przez Florence partnerem charytatywnym tej trasy jest organizacja Choose Love, na rzecz której przekazany zostanie 1 funt z każdego sprzedanego biletu. Choose Love zapewnia uchodźcom i przesiedleńcom wszystko, co potrzebne – od łodzi ratunkowych po żywność i porady prawne. Ich działania dotarły do ponad 1,8 miliona ludzi i wsparły ponad 250 organizacji społecznych w Europie, na Bliskim Wschodzie i wzdłuż granicy USA z Meksykiem. Wszystko, co robią, opiera się na wizji świata, który każdego dnia wybiera miłość i sprawiedliwość dla każdego.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *