George Ezra na koncercie w Polsce

Zdobywca nagrody BRIT oraz wielu platynowych płyt – muzyk, George Ezra, niedawno zadebiutował swoim niezwykle zaraźliwym, nowym singlem „Green Green Grass”, drugim utworem, z nadchodzącego nowego albumu „Gold Rush Kid”, który ma się ukazać 10 czerwca nakładem Columbia Records.

Artysta wystąpi na warszawskim Torwarze 19 lutego 2023 roku! Przedsprzedaż wejściówek dla klientów Citi Handlowy będzie dostępna od środy 18.05 od godziny 10:00, dla klientów Ticketmaster w czwartek 19.05 o 10:00, natomiast bilety w sprzedaży ogólnej od piątku 20.05 również od godz. 10:00.

„Green Green Grass” podąża za euforycznym pierwszym singlem i otwierającym album „Anyone For You”, który nadal wspina się na oficjalnej liście singli w Wielkiej Brytanii i jest piosenką numer jeden w brytyjskim radiu, z rotacją na listach wszystkich głównych stacji.

„Dzieciak z gorączki złota? To ja”, mówi George, zastanawiając się nad tytułem swojej trzeciej płyty –„The Gold Rush Kid”– 12-stki wspaniałych, poruszających, wzniosłych piosenek, które bardziej niż cokolwiek innego „brzmią jak ja. To je łączy”.

Po dwóch przebojowych albumach – „Wanted On Voyage” (2014) i „Staying At Tamara’s” (2018), które osiągnęły pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a drugi z nich przyniósł mu swój pierwszy singiel numer 1 w „Shotgun” oraz  zdobył nagrodę Brit Award 2019 dla brytyjskiego męskiego artysty solo – nadszedł czas, aby wrócić do domu i spojrzeć w głąb serca, z albumem napisanym i wyprodukowanym w całości w Londynie wraz z wieloletnim współpracownikiem – Joelem Pottem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *