Jesień to doskonały czas na koncerty. Agencja Follow The Step przygotowała wiele muzycznych imprez w Krakowie

Antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół Hatari w Polsce zaprezentuje się dwukrotnie: 13 października w Warszawie (Praga Centrum) i 14 października w Krakowie (Kamienna 12). Szerszej publiczności dali się poznać w 2019 roku za sprawą kontrowersyjnego występu podczas Eurovision Song Contest. Grupa powstała w Reykjavíku na Islandii w 2015 roku z inicjatywy Klemensa Hanningana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz zamaskowanego perkusisty Einar Hrafn Strefánsson. Od tego czasu zespół wykorzystuje różne platformy, a w szczególności swoją muzykę, żeby pokazać odbiorcom nieprawość i zepsucie teraźniejszego świata. Artyści wiedzą, że nie mogą tego zmienić, ale poprzez swoją twórczość są w stanie zdemaskować kłamstwa neoliberalnego społeczeństwa, które marnotrawi swój czas na bezcelowe działania. Ten występ po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Jesienią zespół The Driver Era wystąpi dwa razy w Polsce! W krakowskim Klubie Kwadrat grupa zagra 25 października. Bracia Rocky i Ross Lynch, znani wcześniej jako R5, porównywani są do takich zespołów, jak: The Vamps, One Direction czy 5 Seconds of Summer. W 2019 ukazał się ich debiutancki album pod szyldem The Driver Era, „X”. Artyści to tekściarze i kompozytorzy: napisali, wykonali i wyprodukowali wszystkie utwory, a ich nieprzewidywalna stylistycznie muzyka przywołuje romantyczne skojarzenia z wyruszeniem w szeroką drogę z nieograniczonymi możliwościami i dreszczykiem emocji. 

Kraków to jeden z punktów jesiennej trasy koncertowej Wodecki Twist. Po raz kolejny cykl koncertów zabierze słuchaczy w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów niezapomnianego Artysty w interpretacji wybitnych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Autorem aranżacji będzie Tomek Szymuś pod którego batutą zagra orkiestra. Już 31 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków wystąpią: Baasch, Kuba Badach, Igor Herbut, Igo, Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski.

Londyński zespół jazzowo-rockowy The Comet Is Coming, który w swojej niebanalnej twórczości łączy elementy elektroniki, funku i psychodelicznego rocka, wystąpi już 4 listopada w Hype Parku. Grupa odwiedzi w sumie cztery polskie miasta w ramach trasy koncertowej po Polsce. Każdy, kto był obecny na ich koncercie podczas warszawskiego ON AIR Festival wie, że Artyści swoimi występami otwierają portal do innego, niesamowitego wymiaru.

Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi “Winaloto”, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze udział. Artysta jest jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli globalny sukces na tak wielką skalę. W październiku wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, aby następnie udać się do Europy. Gościem specjalnym World Tour 2022 w polskiej odsłonie wydarzenia będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych i nieszablonowych postaci na polskiej scenie rapowej. Artysta dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny, jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia w Internecie. Ma na koncie współpracę zarówno z polskimi legendami rapowymi (Tede), jak również przedstawicielami nowej fali (Young Leosia). W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta „Prezes”. Nieszablonowy duet muzyczny wystąpi 30 listopada w Klubie Studio

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *