Skubas i Dawid Tyszkowski prezentują utwór „Co i tak nadejdzie”

„Co i tak nadejdzie” z gościnnym udziałem Dawida Tyszkowskiego, to piosenka, która zapowiada nadchodzący album Skubasa o takim samym tytule. Wspomniany utwór to kompozycja kompletna – z pięknym emocjonalnym tekstem i ujmującą melodią. Ponadto piosenka znalazła się w filmie „Dzisiaj śpisz ze mną”, który – podobnie jak singiel – swoją premierę ma w pierwszy dzień marca na Netflix.

Zobacz teledysk:

Skubas o utworze:

„Co i tak nadejdzie” to refleksja o przemijaniu, o miłości i śmierci, nieuchronności pewnych zdarzeń. Tłem do tego utworu jest zupełnie spontaniczne spotkanie z Dawidem Tyszkowskim. Cieszy mnie, że pomimo różnicy prawie jednego pokolenia między nami, od razu znaleźliśmy wspólny język. Okazało się, że mamy podobną wrażliwość. Nie myślałem, że będzie mi dane porozmawiać z dwudziestolat-kiem tak głęboko na temat przemijania i tego, co w życiu najważniejsze. Cieszę się, że młodzi ludzie potrafią tak rozmawiać jak Dawid. I tak śpiewać.

Dawid Tyszkowski o utworze:

Współpraca ze Skubasem zawsze widniała na mojej liście muzycznych marzeń. Tym bardziej cieszy fakt, że udało nam się stworzyć bardzo udany duet. Nasz utwór pod tytułem „Co i tak nadejdzie” jest wspólną refleksją na temat przemijania i odnajdywania sensu istnienia. Zgodnie uznaliśmy, że pięknym remedium dla naszych rozterek jest miłość i właśnie o tym mówi refren piosenki.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *