BEMY optymistycznie patrzą w przyszłość w nowym singlu „Better Life” [WIDEO]

W radiu coraz częściej można usłyszeć poprzedni utwór BEMY „6 Seconds”, ale zespół nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejny, mocno pobudzający singiel.

Pierwszy po przerwie singiel „6 Seconds” zapewnił zespołowi dobry powrót na scenę muzyczną: BEMY są nominowani do prestiżowej nagrody Bursztynowego Słowika, która będzie przyznawana podczas Top Of The Top Sopot Festiwal w Operze Leśnej.

„Better Life” powstało, aby pomóc zmotywować ludzi próbujących osiągnąć postawiony sobie w życiu cel. Szybkie tempo i energetyczny wokal dają kopa każdemu, kto dąży do sukcesu.

– tak opisują ten numer członkowie zespołu BEMY.

Zespół BEMY zdecydowanie ma ciekawą historię: podczas studiów mieszkali z Edem Sheeranem, a wokalista jest jednym z pierwszych, którzy docenili nowy singiel BEMY, którzy udostępnili go w swoich mediach społecznościowych. To za namową Kory wzięli udział w castingach do programu telewizyjnego Must Be The Music. Dotarli do jego finału, co przyniosło zespołowi rzeszę fanów.

Otwierali koncerty takich zagranicznych gwiazd jak Maroon 5 czy Nothing But Thieves, a także na trasie Eda Sheerana w Polsce i Francji. Występowali na trasie Męskiego Grania czy scenach kultowych festiwali m.in. Woodstock, Sziget na Węgrzech, Reeperbahn Festival w Hamburgu, Life Oświęcim, Spring Break Festival czy Fest Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *