The Weeknd i Future we wspólnym kawałku do nowego serialu HBO

The Weeknd wydał nowy singiel „Double Fantasy” z udziałem Future’a (XO Records/Republic Records). Utwór jest pierwszą oryginalną piosenką z nadchodzącego serialu HBO „The Idol”, tworzonego przez The Weeknd. Został wyprodukowany przez The Weeknd z Mikiem Deanem oraz Metro Boomin.

Współtwórcami nowego serialu są Sam Levinson (serial HBO „Euphoria”) Abel „The Weeknd” Tesfaye i Reza Fahim, a w rolach głównych występują The Weeknd i Lily-Rose Depp. „Idol” będzie miał swoją premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes we Francji jako oficjalna selekcja poza konkursem. Serial będzie emitowany od 4 czerwca w HBO i na platformie Max.

Producentami wykonawczymi serialu są Sam Levinson, Abel „The Weeknd” Tesfaye, Reza Fahim, Kevin Turen, Ashley Levinson, Joseph Epstein, Aaron L. Gilbert i Sara E. White. „The Idol” powstał we współpracy z A24.

Na początku tego roku The Weeknd został oficjalnie ogłoszonym „najpopularniejszym artystą świata” w Księdze Rekordów Guinnessa na podstawie jego wyników streamingowych na Spotify.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *