Zespół Arctic Monkeys prezentuje teledysk do utworu „Sculptures Of Anything Goes”

Arctic Monkeys z pełną parą promują swój nowy album „The Car”, który ukazał się 21 października 2022 roku. Do sieci trafił teledysk do kolejnego singla „Sculptures Of Anything Goes”.

Dziewiąty album zespołu ukazał się w październiku 2022 roku. Spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków i odniósł duży sukces sprzedażowy. Po kilku miesiącach muzycy zdecydowali się przypomnieć fanom o nowej płycie i opublikowali teledysk do singla „Sculptures of Anything Goes”, pochodzącego z albumu „The Car”. Reżyserią klipu zajmował się Ben Chappell.

Zobacz teledysk:

Arctic Monkeys – nowy album „The Car”

Siódma płyta studyjna zespołu zatytułowana „The Car” zawiera dziesięć nowych utworów napisanych przez Alexa Turnera, wyprodukowanych przez Jamesa Forda i nagranych w Butley Priory w Suffolk, RAK Studios w Londynie i La Frette w Paryżu. Po „Tranquility Base Hotel + Casino” z 2018 roku, „The Car” ukazuje Arctic Monkeys szalejące w nowym i bogatym muzycznym krajobrazie i zawiera jedne z najbogatszych i najbardziej satysfakcjonujących występów wokalnych w karierze Alexa Turnera.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *