ZNAMY LINE-UP 15. EDYCJI TRASY MĘSKIE GRANIE!

Męskie Granie 2024 to prawdziwa gratka dla fanów polskiej muzyki! Już 15. raz rusza trasa festiwalowa, która co roku przyciąga tłumy miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w siedmiu miastach Polski, a na scenach wystąpią zarówno legendy polskiej sceny, jak i obiecujący debiutanci.

Artyści na Scenie Głównej i Scenie Ż

Fani Męskiego Grania 2024 mogą liczyć na występy m.in. Artura Rojka, Darii Zawiałow, Igo, Miuosha, zespołu Śląsk, Mrozu, Nosowskiej, PRO8L3M, T.Love i wielu innych. Na Scenie Głównej zaprezentują się również zwycięzcy konkursu Męskie Granie Lab, a na Scenie Ż usłyszymy obiecujących artystów z młodego pokolenia.

Sześć Orkiestr

Jedną z głównych atrakcji 15. edycji Męskiego Grania będzie powrót na scenę Orkiestr z poprzednich lat. Fani będą mogli ponownie usłyszeć utwory przygotowane z myślą o wcześniejszych edycjach wydarzenia. Wśród nich znajdą się m.in. Męskie Granie Orkiestra 2023 (Igo, Mrozu, Vito Bambino), Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo) i Męskie Granie Orkiestra 2015 (Mela Koteluk, Fisz, Tomasz Organek, Smolik). Podczas wielkiego finału w Warszawie wystąpi Orkiestra Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2024. W jej składzie znajdą się m.in. Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Abradab, Spięty, Fisz, Leszek Możdżer, Katarzyna Nosowska, Marek Dyjak, O.S.T.R., Brodka, Smolik, Mela Koteluk, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Błażej Król, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni i Mrozu. Na zakończenie sobotnich koncertów zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, której skład poznamy w najbliższych tygodniach.

Scena Klubowa

Podczas wielkiego finału w Warszawie zadebiutuje Scena Klubowa, na której zaprezentują się topowi artyści z gatunku muzyki elektronicznej. Kuratorem projektu został Wojtek Urbański, który zadbał o różnorodność i wysoką jakość zaproszonych artystów. Wśród nich znajdą się m.in. 2K88, An On Bast, Catz ‘n Dogz, Deas, Earth Trax, Julek Ploski, Krenz, Penera, Sarapata i Zima Stulecia feat. Envee „Transmisja do Maceo Wyro”.

Streaming

Po raz pierwszy w historii streamowane będą aż dwa sobotnie koncerty – z Żywca i Warszawy. W tym roku online będzie można zobaczyć również Męskie Granie Orkiestrę z 2023 roku, która ze względów pogodowych nie mogła zagrać finałowego koncertu w Żywcu.

Bilety

Ostatnia pula biletów na Męskie Granie 2024 trafi do sprzedaży 24 kwietnia o godzinie 12:00 na eBilet.pl.

Męskie Granie 2024 to nie tylko muzyka!

Festiwal to również doskonała okazja do spotkania się ze znajomymi, spróbowania lokalnych specjałów i wzięcia udziału w licznych atrakcjach dodatkowych.

Nie przegap okazji i już teraz zarezerwuj bilety na Męskie Granie 2024!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *