Alok i James Arthur prezentują „Work With My Love”

Największy brazylijski artysta i cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ, Alok, połączył siły z uznanym piosenkarzem i autorem tekstów Jamesem Arthurem. Ich nowy singiel „Work With My Love” to inspirowany disco utwór house, który gwarantuje, że nie usiedzicie w miejscu.

Jestem wielkim fanem stylu Jamesa i świetnie się bawiłem, tworząc z nim tę piosenkę. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba.

– skomentował wydawnictwo Alok.

Miłośnicy muzyki mogą poczuć nostalgię dzięki wykorzystanemu w piosence samplowi. Wydany w 2004 roku „Lola’s Theme” The Shapeshifters znalazł się na szczycie brytyjskich list przebojów i był nominowany do nagrody BRIT w kategorii Najlepszy brytyjski singiel. Stłumiona tuba disco idealnie współgra z głosem Jamesa, gdy ten nuci o nieszczęśliwej miłości. Mistrzowska produkcja Aloka czyni utwór nowoczesnym, a retro instrumenty w tle tworzą spójny fundament. James zachęca nas do kompromisu na parkiecie życia. „Wszedłem w to, gdy tylko usłyszałem ten kultowy sampel. Bardzo chciałem zaangażować się w ten utwór. Już wcześniej próbowaliśmy nawiązać współpracę, dlatego jestem podekscytowany, że udało nam się stworzyć taką melodię”, wspomina James.

„Work With My Love” to pierwszy tegoroczny singiel Aloka, który dotarł do 4. miejsca na liście najlepszych DJ-ów świata i na sam szczyt w zestawieniu Ameryki Południowej według „DJ Mag”. Jego ubiegłoroczne muzyczne sukcesy nie miały sobie równych. Utwór „Deep Down” tygodniami utrzymywał się na 1. miejscu listy Billboard’s Dance, podczas gdy taneczno-popowy „All By Myself” z Ellie Goulding i Sigalą przejął anteny radiowe na całym świecie. Alok ma już 70 milionów obserwatorów w mediach społecznościowych. Producent i filantrop jest najbardziej znany z takich singli jak „Hear Me Now” i remiksu utworu „Piece of Your Heart” zespołu MEDUZA. Alok odwiedził niedawno Nowy Jork, gdzie rozpoczął niezwykłą współpracę z Global Compact ONZ w obszarze zmian klimatycznych.

Znany z indie-folkowego brzmienia skupiającego się na balladach o miłości i stracie, James Arthur zyskał rozgłos po wygraniu dziewiątej edycji X Factora. W jego przypadku liczby mówią same za siebie: z ponad 30 milionami sprzedanych płyt, katalog Jamesa Arthura obejmuje miliardy streamów, w tym dla kultowych już utworów „Say You Won’t Let Go” i „Impossible” czy „Naked” i „Rewrite The Stars” z Anne-Marie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *