Piotr Zioła prezentuje dwa nowe utwory „Choć czuły gest…” i „Prąd”

Mocna dawka nowej muzyki od Piotra Zioły! Dzisiaj w sieci pojawiły się dwa nowe single artysty! „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez” i „Prąd”.

„Prąd” oraz „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez” to kolejne single zapowiadające nowy album artysty.

Autorką słów do piosenki „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez” jest Justyna Święs, znana z duetu The Dumplings, a prywatnie przyjaciółka Piotra. Charakter singla podkreśla metaforyczny teledysk, który jest kontynuacją opowieści rozpoczętej utworem „Błysk”.

Tego samego dnia premierę ma również drugi singiel artysty, „Prąd”. Napisany przez Piotra tekst opowiada o koszmarze, który obraca się w piękny sen. W każdym z ukazujących się utworów Piotr w subtelny sposób zdradza historię ostatnich 6 lat milczenia, a ich uzupełnieniem są pełne symboliki klipy.

Koncerty

Piotra Ziołę można w tym roku posłuchać m.in. na Męskim Graniu, Fest Festivalu oraz Salt Wave Festival. Będzie można tam usłyszeć nowe utwory artysty.

O artyście

Piotr Zioła – wokalista, kompozytor, autor tekstów, niezwykle charakterystyczna postać na polskim rynku muzycznym. Zdobywca nagrody Fryderyk za debiutancki album Revolving Door. Single z tej płyty – Safari i W ciemno stały się hitami radiowymi. Piotr Zioła zapraszany był do współpracy przy wielu projektach, nagrywał i występował m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim i The Dumplings oraz Albo Inaczej. Artysta zagrał na licznych festiwalach w tym na Open’er Festival i Kraków Live Festival.

Nowy album Piotra Zioły planowany jest na jesień tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *