Florence Welch popłakała się, gdy usłyszała TEN utwór w nowych „Strażnikach Galaktyki”

Liderka Florence + the Machine przyznała, że szczerze wzruszyła się, gdy usłyszała swój utwór w kluczowej scenie filmu „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”. „Moja wewnętrzna mała dziewczynka, która miała obsesję na punkcie superbohaterów, wciąż nie wierzy, że to się wydarzyło” – zdradziła artystka.

Bez większych spoilerów, w najnowszym filmie Jamesa Gunna, „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”, znajduje się prawdziwa scena-katharsis. W tym poruszającym momencie filmu bohaterom towarzyszy utwór „Dog Days Are Over” – wielki hit Florence + the Machine z 2008 roku. Florence Welch udostępniła na TikToku swoją reakcję na ten moment.

@florence

So I cried all the way through this movie but when the The Guardians of the Galaxy started dancing to Dog Days I really lost it. Thank you so much for all the love for this moment. The superhero obsessed little girl in me can’t believe it happened ♥️ x

♬ Dog Days Are Over – Florence + The Machine

Welch niemal od razu wzruszyła się, gdy usłyszała „Dog Days Are Over” w ważnym momencie „Strażników”. W podpisie na TikToku czytamy:

Płakałam praktycznie cały film, ale gdy zobaczyłam, jak Strażnicy Galaktyki zaczynają tańczyć do „Dog Days”, już naprawdę poszłam na całość. Dziękuję wszystkim za tak wspaniałe reakcje na ten moment. Moja wewnętrzna mała dziewczynka, która miała obsesję na punkcie superbohaterów, wciąż nie wierzy, że to się wydarzyło.

„Dog Days Are Over” było drugim singlem promującym debiutancki album Florence + the Machine. Utwór dotarł do 21. miejsca Billboard Hot 100 i 23. UK Singles Chart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *