José González oczarował polską publiczność [Relacja z koncertu]

To był piękny wieczór. Wypełniony niesamowitymi emocjami, które zagwarantował nam wspaniały Jose Gonzalez. 

Koncert José Gonzáleza odbył się 9 czerwca 2022 roku w warszawskim klubie Palladium. Udałem się tam, nie nastawiając się kompletnie na nic. To był mój pierwszy raz, kiedy widziałem Jose na żywo. Sala koncertowa była wypełniona po same brzegi! 

Artysta przygotował ponad godzinny set ze swoimi największymi przebojami. Każdemu z utworów towarzyszyła piękna wizualizacja. Nie dało się od nich oderwać wzroku. Całość wprawiała momentami publiczność wręcz w pewnego rodzaju trans i stan totalnego relaksu! Za to właśnie kocham koncerty i tak bardzo za nimi tęskniłem przez ostanie prawie trzy lata covidowej przerwy. 

Nie zabrakło również utworów, do których można by było śmiało potańczyć. Niektórym osobom ciężko było usiedzieć na swoim miejscu! Koncert był jednak tylko z miejscami siedzącymi, więc każdy musiał sobie radzić z tym na swój sposób.

Jose bisował aż trzy razy! Publiczność nie pozwoliła artyście zejść ze sceny. Na sam koniec wykonał utwór „Heartbeats”, którego nie mogło oczywiście zabraknąć na set liście. Jego fragment możecie zobaczyć na naszym Tik Toku.

Tego koncertu na pewno długo nie zapomnimy i liczymy na szybki powrót Jose do naszego kraju! Tak jak wspominałem we wstępie, to był mój pierwszy koncert Jose, ale na pewno nie ostatni!

Fani artysty, którzy chcieli zdobyć jego autograf i pamiątkowe zdjęcie (w tym oczywiście JA) mieli taką okazję. Cierpliwe oczekiwanie pod klubem opłaciło się, Jose wyszedł do nas i mogliśmy spokojnie zamienić kilka słów, i uwiecznić ten moment na pamiątkowym zdjęciu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *