Welshly Arms zapowiada nowy album i aż dwa koncerty w Polsce!

Uwielbiany w Polsce kwintet z Cleveland, Welshly Arms, prezentuje nowy singiel „Dangerous”. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu „Wasted Words & Bad Decisions”, którego premiera zaplanowana jest pod koniec września 2022. W ramach trasy promującej wydawnictwo zespół dwukrotnie odwiedzi Polskę.

 Tak o najnowszym singlu opowiada wokalista i gitarzysta grupy, Sam Getz:

„Dangerous” opowiada o życiu na krawędzi i niedopuszczaniu do tego, by strach stanowił przeszkodę do bycia sobą. Całe życie wmawia się nam, byśmy trzymali się konkretnych szufladek, rzekomo dla naszego dobra, by siebie chronić. Później zaczynamy orientować się, że życie jest o wiele ciekawsze, kiedy podejmujemy ryzyko i wychodzimy ze strefy komfortu,

Nowy album Weshly Arms

We wrześniu światło dzienne ujrzy trzeci album Welshly Arms, „Wasted Words & Bad Decisions”, na który, poza „Dangerous”, trafią także wydane wcześniej single „Are You Lonely?”, „save me from the monster in my head” oraz „Stand”. Wszystkie utwory nagrywano w starej farmie na przedmieściach Cleveland, Ohio. „…Bad Decisions” to kwintesencja eklektycznych muzycznych inspiracji zespołu, od jazzu, przez soul, gospel, aż po bluesa, rocka, alternatywę i wszystko pomiędzy.

Dwa koncerty w Polsce

W ramach trasy promującej album „Wasted Words & Bad Decisions”, Welshly Arms dwukrotnie wystąpi na żywo w Polsce: 4 października w Krakowie i dzień później w Warszawie. Szczegóły na oficjalnej stronie organizatora

O zespole

Welshly Arms rozkochali w sobie publiczność z całego świata za sprawą wielkiego hitu „Legendary”, który ma już status platyny w Niemczech czy Szwajcarii i zdobył ponad 200 mln streamów. Sukces utworu sprawił, że piątka muzyków ze środkowego zachodu USA mogła wystąpić w przeróżnych zakątkach globu, jak również na najsłynniejszych festiwalach świata, w tym Lollapaloozie, Reading & Leeds, Bottlerock, Rock am Ring, Hangout Music Fest, Shaky Knees i wielu innych.

Muzyka Welshly Arms wielokrotnie pojawiała się w filmach i serialach, w tym „Underground 6”, „Empire”, cykl gier FIFA, trailer filmu „Nienawistna ósemka” Quentina Tarantino. Pojawiała się także w reklamach takich marek jak Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL oraz NASCAR.

Utwór „Are You Lonely?” pojawił się w wirtualnym świecie Fortnite – piosenka jest dostępna w stacji „Radio Underground”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *