Kayah i Bregović zagrają drugi koncert w Warszawie!

Ze względu na ogromne zainteresowanie i wyprzedanie pierwszego koncertu w Warszawie, Kayah i Bregović wystąpią na Torwarze również 2 września 2024! Bilety już w sprzedaży na eBilet!

Z okazji przypadającego w tym roku 25-lecia albumu „Kayah i Bregović” legendarny duet zagra aż cztery koncerty w najważniejszych polskich halach — warszawskim Torwarze, PreZero Arenie Gliwice oraz ERGO ARENIE Gdańsk.

Kultowy album „Kayah i Bregović” wydany dokładnie 12 kwietnia 1999 roku, już za parę miesięcy skończy 25 lat. Krążek, który bił rekord za rekordem, stał się także jednym z najpopularniejszych w historii polskiej muzyki. Na przełomie tego millenium Polska dosłownie oszalała na punkcie albumu „Kayah i Bregović” i można było usłyszeć go w niemal każdym radiu. Teraz za sprawą jubileuszowej trasy koncertowej będziemy mogli przenieść się w czasie do tego przełomowego dla polskiej branży muzycznej momentu.

Kayah i Bregović na początku września 2024 roku zawitają do Warszawy, Gliwic oraz Gdańska fundując fanom nostalgiczną podróż do końcówki lat 90. w towarzystwie przebojowych dźwięków, które przed laty pokochali.

DATY KONCERTÓW „Kayah i Bregović – Jubileuszowa trasa koncertowa – 25 lat”:

01.09.2024 – COS Torwar, Warszawa – SOLD OUT
02.09.2024 – COS Torwar, Warszawa – NOWA DATA
03.09.2024 – PreZero Arena Gliwice
05.09.2024 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Bilety: https://bit.ly/kayahbregovic2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *