Zespół The Killers prezentuje nowy singiel „boy” [WIDEO]

Grupa The Killers wydała nowy singiel „boy”, który został napisany podczas sesji do albumu „Pressure Machine” z 2021 roku, ale nie pasował do klimatu tego projektu. „boy” zadebiutował na festiwalu Mad Cool w Madrycie.

Zobacz lyric video:

To była pierwsza piosenka napisana po tym, jak musieliśmy odwołać trasę „Imploding The Mirage” z powodu pandemii. Niedawno wróciłem do Utah i zacząłem podróżować do Nephi, gdzie dorastałem. Odkryłem, że miejsce, z którego tak rozpaczliwie chciałem uciec w wieku 16 lat, było teraz miejscem, do którego nie mogłem przestać wracać. Mam syna zbliżającego się do wieku, w jakim byłem w tamtym okresie mojego życia. Utworem „boy” chcę wyciągnąć rękę i powiedzieć sobie – i moim synom – żeby się nad tym nie zastanawiać. I szukać „białych strzałek” w ich życiu. Dla mnie teraz białe strzałki to moja żona, dzieci, moje piosenki i scena.

– mówi frontman Killers, Brandon Flowers.

„boy” został wyprodukowany przez The Killers z pomocą Stuarta Price’a i Shawna Everetta, z których ten ostatni był także współproducentem „Pressure Machine”. Flowers niedawno powiedział NME, że The Killers pracuje nad nowym albumem, który ma nadzieję wydać na początku 2023 roku, ale nie wiadomo, czy pojawi się na nim „boy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *