Labrinth na Open’erze 2023!

A unique European summer festival performance! To wyjątkowe ogłoszenie muzycznego wizjonera nie może się obejść bez kilku dodatkowych słów. Rozmowy na temat koncertu w Gdyni toczyły się od dawna, ale dopiero po nieprawdopodobnym występie na Coachelli udało się przekonać artystę i jego team do występu na letnim festiwalu w Europie. Tym festiwalem jest Open’er! Sobota, 1 lipca, Orange Main Stage! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dumni i w Euforii.

Labrinth jest brytyjskim wokalistą, producentem i kompozytorem o niezwykłej wrażliwości, którego muzyka i brzmienie przekraczają granice gatunków. Posiada trzy doskonałe albumy solowe, album z projektem LSD (razem z Sią i Diplo) oraz ścieżki dźwiękowe do serialu „Euphoria”, co czyni go jednym z najbardziej wyjątkowych artystów muzyki współczesnej. Jego muzyka ma kilka miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych, otrzymał nominacje do Grammy i Złotego Globu, nagrodę Emmy oraz współpracował z globalnymi ikonami takimi jak Beyonce, Eminem, The Weeknd i Billie Eilish. Ma również oddanych fanów, którzy doskonale rozumieją jego wrażliwość. W czasie swojego występu na Coachelli 2023, przyciągnął on ogromną rzeszę fanów, którzy dali mu jedne z największych festiwalowych owacji. Tydzień temu wydał swój najnowszy album „Ends & Begins”. Jego pierwszy koncert w Europie w tym roku odbędzie się 1 lipca w Gdyni.

REGULAR TICKETS – w sprzedaży do 5 czerwca 2023 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Bilety dostępne na www.altersklep.pl

Karnet 4 DNI – 949 ​​​PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) – 689 PLN

Bilet jednodniowy – 449 PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 1189 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 849 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *