Wygraj bilet na koncert SOHN [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Czas na nowy konkurs! Tym razem mamy dla Was pojedyncze zaproszenie na koncert SHON, który odbędzie się 1 września 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie! Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Występujący pod pseudonimem Christopher Michael Taylor to brytyjski multiinstrumentalista, producent i autor tekstów. Porusza się na styku elektronicznego brzmienia, niezależnego R&B z elementami popu.

Obecnie SOHN powraca po czteroletniej nieobecności z nowym singlem „Figureskating, Neusiedlersee” , który zapowiada trzeci album artysty. Zainspirowany piosenką Toma Waitsa „Alice” i nazwany na cześć jeziora w Austrii, „Figureskating…” to smutne spojrzenie na przeszłe związki oraz presje, by podtrzymać intensywność wczesnych romansów.

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilet na koncert SOHN i kogo ze sobą zabierzesz? Swoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 25 sierpnia 2022 roku do godz. 12:00.

REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *