Metallica prezentuje koncertowy singiel

Emocje po kinowych pokazach występów w Arlington wciąż nie opadły, a Metallica już dzieli się koncertowym singlem „Too Far Gone?”. Występ udokumentowano 6 sierpnia, podczas drugiego wieczoru trasy M72 w New Jersey. To kolejny przedsmak tego, co czeka nas w przyszłym roku – 5 i 7 lipca 2024 zespół wystąpi na PGE Narodowym.

Chwalony przez OC Register za „oszałamiającą melodię” utwór „Too Far Gone?” z albumu „72 Seasons” szybko stał się ulubieńcem fanów oraz podstawą setlisty M72 No Repeat Weekend.

Studyjna wersja utworu doczekała się teledysku w reżyserii Coana „Buddy’ego” Nicholsa („The Original Skateboarder”, „The Body Corporate”, „Deathbowl to Downtown”, „Love Letters to Skateboarding”). Nichols wykorzystał surowy materiał z występów Metalliki, przeplatając go z ujęciami profesjonalnego skejtera Felipe Nunesa. Ich poziom energii doskonale się uzupełnia. Przez chwilę w klipie możemy zobaczyć także Tony’ego Hawka!

Metallica zakończyła właśnie pierwszą część trasy M72 World Tour. 8 października zespół wystąpi jako headliner Power Trip w Kalifornii, po czym wznowi występy No Repeat Weekend w St. Louis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *