Mocne uderzenia od Follow The Step – koncerty The Soft Moon i Hatari już niebawem!

Jesienny repertuar koncertów proponowanych przez Follow The Step jest różnorodny – także wielbiciele ostrzejszego grania znajdą coś dla siebie. Na przełomie września i października w trasę po Polsce rusza zespół The Soft Moon, a następnie Kraków i Warszawę rozgrzeje grupa Hatari. Na oba wydarzenia bilety są wciąż dostępne!

Neo-post-punkowy zespół The Soft Moon zagra w Polsce aż trzy razy: w Poznaniu (30 września, Próżność), Warszawie (1 października, Praga Centrum) i Krakowie (2 października, Klub Spotkań Poczta Główna). Grupa została założona w 2009 roku przez amerykańskiego multiinstrumentalistę, producenta i autora tekstów Luisa Vasqueza. Swoje muzyczne inspiracje czerpią z wczesnych synthpunkowych/ postpunkowych zespołów, takich jak: Chrome, Suicide, Danse Society i The Units. The Soft Moon przyjadą do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album “Exister”, którego premiera zapowiedziana jest na 23 września 2022 roku.

Antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół Hatari w Polsce zaprezentuje się dwukrotnie: 13 października w Warszawie (Praga Centrum) i 14 października w Krakowie (Kamienna 12). Szerszej publiczności dali się poznać w 2019 roku za sprawą swojego kontrowersyjnego występu podczas Eurovision Song Contest. Grupa powstała na Islandii, w Rejkiawiku, w 2015 roku z inicjatywy Klemensa Hanningana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz zamaskowanego perkusisty Einar Hrafn Strefánsson.

Od tego czasu zespół wykorzystuje różne platformy, a w szczególności swoją muzykę, żeby pokazać ludziom, jak bardzo jesteśmy otoczeni przez świat pełen nieprawości i zepsucia. Artyści wiedzą, że nie mogą tego zmienić, ale mogą poprzez swoją twórczość odsłonić kłamstwa neoliberalnego społeczeństwa i bezcelowość każdej minuty spędzonej w otaczającym współczesne społeczeństwo daremnym wyścigu szczurów wraz z niską cenę, za którą każdy człowiek gotów jest sprzedać siebie. Ten występ po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *