Wygraj bilet na koncert zespołu The Soft Moon [KONKURS ZAKOŃCZONY]

The Soft Moon przyjadą do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album „Exister”, którego premiera zapowiedziana jest na 23 września 2022 roku. Zespół jesienią zagra w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na te koncerty!

Neo-post-punkowy zespół The Soft Moon zagra w Polsce aż trzy razy: w Poznaniu (30 września, Próżność), Warszawie (1 października, Praga Centrum) i Krakowie (2 października, Klub Spotkań Poczta Główna). Grupa została założona w 2009 roku przez amerykańskiego multiinstrumentalistę, producenta i autora tekstów Luisa Vasqueza. Swoje muzyczne inspiracje czerpią z wczesnych synthpunkowych/ postpunkowych zespołów, takich jak: Chrome, Suicide, Danse Society i The Units. The Soft Moon przyjadą do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album “Exister”, którego premiera zapowiedziana jest na 23 września 2022 roku.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. WAŻNE! Pamiętajcie, aby we wiadomości konkursowej dopisać, do którego miasta chcecie się wybrać na koncert! Konkurs trwa do 28 września 2022 roku do godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *