„Na spalonym moście”: Zespół Sorry Boys prezentuje nowy teledysk

Po trzech latach od wydania albumu “Miłość” zespół Sorry Boys wraca z piątym studyjnym albumem “Renesans” ukaże się już 25 listopada 2022 roku.

Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla „Na spalonym moście”. Możecie go zobaczyć poniżej.

Ta pełna paradoksów, poetycka i przebojowa płyta jest zupełnie nowym muzycznym rozdziałem w historii zespołu. “Mapy Gwiazd”singiel otwierający erę “Renesansu”, wprowadza nas do świata Starry – alter ego Beli. Poza albumem postać Starry komunikuje się ze słuchaczami Pocztówkami – intymnymi listami, w których dzieli się swoimi przemyśleniami z anonimowym adresatem. Starry jest przewodniczką po świecie “Renesansu”. Nie objaśnia go – otwiera jego wielowymiarowość.

Teksty napisała Bela Komoszyńska. Wszystkie są w języku polskim. Utwory skomponowali członkowie Sorry Boys: Tomasz Dąbrowski, Bela Komoszyńska i Piotr Blak. Współkompozytorem jednego z utworów i współautorem jednego z tekstów jest Miuosh.

Trasa koncertowa promująca album “Renesans” rozpoczyna się z początkiem grudnia 2022.
Tylko na www.mystic.pl płyty Sorry Boys “Renesans” zamówione w Pre-orderze zostaną podpisane przez członków zespołu. Ponadto tylko w Pre-orderze można zamówić również zestaw CD z autografami oraz limitowanym T-SHIRTEM Sorry Boys.

Płytę możecie zamówić pod tym adresem.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *