Nowa data koncertu The Lumineers

Długo wyczekiwany koncert zespołu The Lumineers odbędzie się 6 czerwca 2023 na warszawskim COS Torwar.

Z przebojem „Ho Hey!” w 2012 roku przedostali się do mainstreamu, pozostając do dziś czołowym zespołem indie folku. The Lumineers opowiadają historie często poruszające osobiste i trudne kwestie, łącząc je z chwytliwymi melodiami. To właśnie dzięki temu zdobyli w przeciągu kilku lat rzesze fanów na całym świecie, do których zalicza się do m.in. Barack Obama, który postanowił zaprosić zespół na koncert w Białym Domu.

The Lumineers mają na koncie statuetkę Grammy, trasę z U2 i cztery bardzo dobrze przyjęte albumy. Brzmienie zespołu to w dużym stopniu wpływy Boba Dylana, Leonarda Cohena, czy Bruce’a Springsteena. Zespół wydał również album „Live From Last Night Of The Tour” – EP-kę nagraną podczas ostatniego dnia trasy przed światowym lockdownem. Milwaukee, Wisconsin, 11 marca 2020 r.: na scenie Jeremiah Fraites w pełnej euforii, głos Wesleya Schultza wypełnia arenę, a do zespołu dołącza chór tysięcy beztroskich fanów. Następnego dnia świat zatrzymuje się, a drzwi do wszystkich hal koncertowych zostają zamknięte. „Live From The Last Night Of The Tour” jest idealnym wspomnieniem wszystkiego, za czym tęskniliśmy, zanim zespół ruszy z machiną autobusów, hal i biletów.

Tym razem The Lumineers wyruszają w trasę promującą ich najnowszy album, “Brightside”. To już czwarta studyjna płyta w historii zespołu.

The Lumineers kontynuuje współpracę z partnerem REVERB w zakresie zrównoważonego rozwoju. Na nadchodzącą trasę koncertową zespół zaangażował się w kompleksowy program działań na rzecz klimatu poprzez kampanię REVERB Music Climate Revolution. Cena biletu na prośbę zespołu zawiera opłatę 1,20 € na wkład w zrównoważony rozwój klimatyczny.

Wszystkie bilety zakupione na poprzednie daty koncertu zachowują ważność. Bilety na nową datę koncertu są już dostępne w sprzedaży na alterart.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *