Orange Warsaw Festiwal 2022 za nami! Tęskniliśmy!

Długo wyczekiwany Orange Warsaw Festival już za nami. 3 i 4 czerwca 2022 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wystąpiły największe gwiazdy ostatnich lat. Na tegorocznej edycji pojawili się tacy artyści jak Charlie XCXTyler, The CreatorKasia LinsFoals, Stormzy i uwielbiana przez polskich fanów Florence + The Machine!

Musieliśmy czekać aż trzy lata na powrót odrobiny normalności w tym zwariowanym świecie. Fani muzyki i koncertów odetchnęli z ulgą, gdy na wiosnę tego roku ogłoszono, że koncerty powracają z pełną parą!

Naszym pierwszym przystankiem na festiwalowej mapie był Orange Warsaw Festiwal, który jak zwykle nas nie zawiódł! Piękna pogoda dodatkowo nadała mu jeszcze większego uroku. Te dwa dni z jakże różnorodną muzyką zapamiętamy na długo!

W piątek scenami Orange i Warsaw Sage zawładnęli artyści hip-hopowi. Dziesiątki tysięcy fanów przyszło zobaczyć swoich ulubionych artystów. Gwiazdą tego wieczoru był sam TYLER, THE CREATOR! Nie zabrakło również popowych momentów, które zapewniły wspaniała Charlie XCX i debiutująca na festiwalowej scenie Julia Wieniawa

Drugi dzień festiwalu był zdecydowanie bardziej zróżnicowany pod względem artystów, których mogliśmy zobaczyć. Nie mógł jednak być bardziej udany! Od samego startu, czyli koncertu Kasi Lins, która wystąpiła na Warsaw Stage. Artystka w ciągu swojego godzinnego show wykonała największe przeboje. Mówiąc krótko na scenie był ogień! Artystka po raz kolejny udowodniła, że scena to miejsce, na którym odnajduje się najlepiej! Tłumy zgromadzone przed Warsaw Stage tylko to potwierdzają!

Każdy kolejny koncert tego dnia był na swój sposób wyjątkowy! Ciężko docenić tylko kilka. Naszą uwagę na pewno zwróciła Rosalie., która otworzyła sobotni dzień na Orange Stage. Artystka dała prawdziwe show z pełną oprawą artystyczną i tancerzami. Następnie temperaturę dodatkowo podniósł zespół Foals. Brytyjczycy doskonale wiedzą, jak porwać do zabawy festiwalową publiczność.

Dla nas jednym z największych pozytywnych zaskoczeń był koncert Stormzy’ego! To właśnie na Orange Warsaw Festiwal, mieliśmy go okazję po raz pierwszy zobaczyć w akcji! Raper przyciągnął na swój występ tłumy fanów. Była to jedna wielka wymiana POZYTYWNEJ ENERGII! Za to właśnie kochamy festiwale i tak bardzo za nimi tęskniliśmy!

Niestety z powodu odwołanego lotu koncert Earl Sweatshirt został odwołany. W związku z tym o godz. 22:00 na Warsaw Stage wystąpiła Sigrid, a do festiwalowego składu dołączył duet Karaś/Roguscki! Norweska piosenkarka, podczas swojego koncertu zaprezentowała zestaw, który składał się zarówno z największych przebojów jak i nowości w tym utworu „Bad Life”!

Zakończenia tego wyjątkowego pod wieloma względami festiwalu nie mogliśmy sobie wyobrazić inaczej. Orange Stage przejęła kobieta kwiat, czyli FLORENCE + THE MACHINE

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *