Kasabian prezentuje nowy singiel „CHEMICALS”

Jako przedsmak wielkich koncertów z Liamem Gallagherem w Knebworth w ten weekend, Kasabian prezentuje „CHEMICALS” – trzeci utwór z wyczekiwanego nowego albumu „The Alchemist’s Euphoria”, który ukaże się 5 sierpnia.

Pulsujący, napędzany gitarą hymn i ostatni utwór, jaki zespół nagrał na album, „CHEMICALS” to wszechogarniający popowy moment napisany przez Serge’a Pizzorno i wyprodukowany przez Serge’a i Frasera T Smitha z miksem autorstwa Spike’a Stenta.

To ja, mówię sobie, że będzie dobrze. To ja, widziałem siebie w tych kilku tygodniach, kiedy wszystko się zaczęło. To ja z przyszłości, który mówię do tej osoby: co za gówno, ale nie martw się, będzie lepiej. Myślę, że posiadanie piosenki o mówieniu do siebie jest uniwersalne. Wszyscy musimy znaleźć sposób na poradzenie sobie z komplikacjami, bałaganem i śmiertelnością życia.

– powiedział Serge o utworze.

Znani ze swoich niesamowitych występów na żywo, Kasabian zapowiedzieli serię koncertów w Wielkiej Brytanii tej zimy, w tym show w londyńskim Alexandra Palace 29 października. Zespół będzie także gościem specjalnym na koncercie Liama Gallaghera w Knebworth Park 3 i 4 czerwca oraz wystąpią jako headliner na festiwalu Isle of Wight 18 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *