Zespół AJR powraca z nowym singlem „I Won’t” [WIDEO]

Sprzedający multiplatyny zespół AJR powraca z nowym singlem zatytułowanym „I Won’t”. Utwór jest pierwszą piosenką AJR wydaną w ramach nowego kontraktu pomiędzy należącą do zespołu wytwórnią AJR Productions oraz Mercury/Republic Records.

AJR uzupełniają się na scenie i poza nią. Nowojorskie trio braci Met – Adam (wokal/bas), Jack (wokal/gitara) i Ryan (gitara/fortepian/wokal) – wygenerowało miliardy streamów potrójnymi platynowymi hitami „Bang!” i „Weak”, podwójnie platynowym „Burn The House Down” i platynowymi „100 Bad Days”, „Sober Up” i „I’m Ready”.

Wyzywająco chwytliwy nowy singiel „I Won’t” pokazuje środkowy palec konformizmowi oraz pustym oczekiwaniom społeczeństwa z obsesją na punkcie mediów społecznościowych.

Zobacz teledysk:

Staraliśmy się dokładnie określić, co myślimy o dzisiejszym świecie. Mieliśmy dość władzy, więc napisaliśmy własną wersję punkowej piosenki „F-you”. Znaleźliśmy ciekawy sposób na oprawienie jej. Jesteś na imprezie, a DJ mówi ci, jak żyć, ale masz już dość. W naszym klimacie politycznym i krajobrazie mediów społecznościowych wszystko jest marketingiem; każdy chce dopasować się do politycznego lub TikTokowego trendu. To męczy. Zatracasz się, wpasowując się w podsekcję kultury. W naszej muzyce chcemy dojść do tego, co sprawia, że ​​jesteś wyjątkowy. Przesłanie brzmi po prostu: „bądź sobą”. Wiemy jednak, że o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić. Chcieliśmy więc stworzyć piosenkę, która zainspiruje do tego innych, ale także i nas.

– opowiada Ryan.

Zespół wykonał utwór po raz pierwszy w „The Tonight Show”. Znani ze swojej niesamowitej produkcji na trasie, AJR zaprezentowali niezwykle imponujący występ, który zachwycił publiczność i Jimmy’ego Fallona.

AJR niedawno zakończyli wyprzedaną część trasy koncertowej „OK ORCHESTRA”. W następnej kolejności udadzą się do Australii, a jesienią pojawią się w Europie. 20 października wystąpią w warszawskiej Progresji. Więcej na oficjalnej stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *