Wygraj blet na koncert zespołu The Comet Is Coming w Warszawie [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Londyński zespół The Comet Is Coming w swojej twórczości łączy elementy elektroniki, jazzu, funku i psychodelicznego rocka. Artyści swoimi występami otwierają portal do nowych wszechświatów i innych wymiarów. My mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ich koncert w Warszawie.

We wrześniu ukazał się nowy album grupy pt. „Hyper-Dimensional Expansion Beam”. To najpełniej zrealizowany i dogłębnie wyprodukowany album w dotychczasowym dorobku twórczym The Comet Is Coming. Jest wyrazem jedności i magicznej alchemii, która wzmacnia połączone moce członków zespołu: Danalogue (klawisze), Betamax (perkusja) i Shabaka (saksofon) i wznosi ich na nowe, niesamowite wyżyny artystyczne. Brytyjskie trio zdobyło nominację do nagrody “Mercury Prize”. Wydane miesiąc temu wydawnictwo to czwarty album charyzmatycznej grupy gromadzącej tłumy na koncertach, które na długo zapadają w pamięć. 

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 3 listopada 2022 roku do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *