Wygraj płytę The Lumineers „Brightside” [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Startujemy z nowym konkursem. Tym razem mamy dla Was nowy album zespołu The Lumineers „Brightside”. Trzy najlepsze zgłoszenia zgarną płytę. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby ją zdobyć!

„Brightside” to pierwsze wydawnictwo The Lumineers od ponad dwóch lat i najbardziej spontaniczne, radosne muzyczne przedsięwzięcie w historii zespołu.

Za produkcję krążka odpowiada wieloletni współpracownik The Lumineers, Simone Felice. Współproducentem oraz inżynierem dźwięku, który odpowiadał, również za miks został David Baron. Album powstał podczas dwóch sesji zimą i wiosną 2021 roku w należących do Barona studiach Sun Mountain w Boiceville, w Nowym Jorku. Zestaw wypełnia dziewięć utworów, do których współzałożyciele Wesley Schultz i Jeremiah Fraites zaprosili wspierających ich podczas koncertów muzyków Byrona Isaacsa i Lauren Jacobson, a także uznaną chórzystkę Cindy Mizelle (Bruce Springsteen, Dave Matthews Band), Jamesa Felice’a oraz wziętą autorkę piosenek, Dianę DeMuth.

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wygrać płytę? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Który utwór zespołu The Lumineers lubisz najbardziej i dlaczego? Swoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 28 września 2022 roku do godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *