Zespół Bastille rozpoczyna nowy rozdział singlem „Revolution” [WIDEO]

Utwór „Revolution” jest zapowiedzią nowego projektu „Give Me The Future + Dreams Of The Past”.

Na początku tego roku Bastille wydali swój gorąco oczekiwany album nr 1 „Give Me The Future”, który eksploruje futurystyczną krainę czarów wolną od ograniczeń. To hołd zespołu złożony ludzkości żyjącej w wysoce rozwiniętych technologicznie czasach, refleksja na temat egzystencji w świecie rodem z opowieści science fiction. Utwory ukazują korzyści wynikające z technologii, ale i mroczne strony „życia” online. Cały materiał jest jednocześnie lekki i refleksyjny, dystopijny i zachęcający do tańca, a na pewno najbardziej elektroniczny w dorobku Bastille.

Teraz Bastille zapowiada trzyczęściową rozszerzoną edycją albumu, zatytułowaną „Give Me The Future + Dreams Of The Past”, zawierającą nowe utwory, kolaboracje i covery. Płytę promuje utwór „Revolution”.

Zobacz wideo:

Refren opowiada o intymności ludzkiego połączenia w kontekście niektórych science fiction, skoncentrowanych na wyobraźni. Ale chodzi również o pomysł tych niesamowicie rozważnych ludzi, którzy spędzają swoje życie na próbach zmiany świata w pozytywny sposób.

– wyjaśnia Dan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *