Zespół Dziwna Wiosna żegna lato wersją live utworu „Ostatnia noc lata” [WIDEO]

Grupa Dziwna Wiosna zagrała koncert dla Agora Muzyka Live Sessions. Jeden z utworów, który wykonali to „Ostatni dzień lata”. Zespół zdradził, że pracuje już nad kolejnym albumem. Póki co polecamy wszystkim ich debiutancki krążek.

Prosto ze studia nagraniowego, lawirując między festiwalami i trasą koncertową Dziwna Wiosna wpadła na prywatny koncert właśnie do ciebie!

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź” i „Miłość bez końca”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. W sierpniu 2021 zespół wydał swój debiutancki album, za który otrzymał nominację do Fryderyka.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *