Zespół Picture This powraca nowym singlem

Irlandzki zespół Picture This prezentuje dziś nowy singiel „Get On My Love”. Pogodny, zaraźliwy utwór został wyprodukowany przez Jimmy’ego Rainsforda (perkusja) oraz napisany wraz z Ryanem Hennessy (wokal), Robinem Stjernbergiem i Johanem Lindbrandtem. Grupa zaprasza słuchaczy do wspólnego świętowania swojej indywidualności.

Z ponad milionem miesięcznych słuchaczy na koncie, „Get On My Love” to pierwsze wydawnictwo zespołu po prawie półtorarocznej nieobecności. Ich znakomity występ na tegorocznym Electric Picnic przyciągnął publiczność liczącą ponad 70 tysięcy osób. Wokalista Ryan Hennessy opowiada o pamiętnym dniu w studiu: „«Get On My Love» to piosenka, która powstała łatwo i szybko. Myślę, że energia tej spontaniczności jest naprawdę wyczuwalna. Nagraliśmy ją też po ciężkiej nocy picia w Sztokholmie, więc jeśli uważnie się wsłuchacie, praktycznie możecie usłyszeć kaca. To lekcja, aby zawsze się zjawić, bez względu na to, jak ciężka jest twoja głowa, bo nigdy nie wiesz, jak magiczną piosenkę stworzysz.

Chcieliśmy nagrać coś uroczystego, dzięki czemu ludzie mogliby cieszyć się ze swoich wad i mocnych stron oraz wszystkiego pomiędzy, poprzez siłę miłości. Ta piosenka opowiada o wspólnocie, jedności i inkluzywności. «Get On My Love» jest zaproszeniem dla mas, aby przyszły i skandowały razem z Picture This. To soundtrack tego, jak wspaniałymi jednostkami może być każdy z nas.

Picture This zachwycili słuchaczy w każdym zakątku świata. Zespół zgromadził łącznie prawie 400 milionów streamów, wyprzedał areny i stadiony (w tym pięciodniowy występ w dublińskiej 3Arena), był główną gwiazdą sceny Electric Picnic oraz zdobył mnóstwo pochwał od „Billboardu”, „ThisSongIsSick” i nie tylko.

Wydany w 2017 roku debiutancki album zespołu – kwintesencja ich własnego, kinowego pop-rocka – zapoczątkował bieg historii. Płyta zdobyła potrójną platynę w Irlandii, przez cztery tygodnie zajmowała 1. miejsce i przez siedem tygodni była na szczycie listy streamingowej. Od tamtej pory Picture This wydał dwa kolejne albumy „Mdrn Lv” (2019) i „Life in Color” (2021) – oba wspięły się na szczyt irlandzkiej listy przebojów.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *