Zespół Simple Plan wraca do Polski!

Takie powroty lubimy najbardziej! Simple Plan – twórcy hitów takich jak „I’m Just a Kid”, „Welcome to My Life”, „Summer Paradise” oraz „Shut Up!” ponownie zagrają koncert w Polsce! 🔥 Zespół wystąpi w ramach trasy koncertowej „Hard As Rock Tour”! Zespół wystąpi 29 stycznia 2024 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation. Założona w 2005 roku, Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie.

Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.

Bilety znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *