Bring Me The Horizon wyrusza w trasę z nowym singlem

Bring Me The Horizon rozpoczyna 2024 rok z przytupem! To za sprawą ich najnowszego singla i teledysku „Kool-Aid”. Zespół już w tym tygodniu wyruszy w kolejną część trasy koncertowej, która obejmie dwa wieczory w londyńskiej arenie O2. W czerwcu grupa będzie headlinerem podczas Mystic Festival w Gdańsku.

Zespół ma za sobą monumentalny rok. Liczne wyprzedane koncerty (w tym triumfalny występ jako headlinerzy Download), stadionowa trasa po Stanach Zjednoczonych z Fall Out Boy, a ostatnio własna trasa po Azji i główny występ na NEX_FEST w Japonii – to tylko część ich ostatnich sukcesów. W tym roku chłopaki z BMTH mają zamiar pobić kolejne rekordy. Nadchodząca część trasy po Wielkiej Brytanii i Irlandii już w pierwszym dniu sprzedaży biletów przyciągnęła 110 tys. fanów. W tym roku ukaże się również niecierpliwie wyczekiwany album studyjny „POST HUMAN: NeX GEn”.

Singiel „Kool-Aid” to następca takich piosenek, jak „DArkSide”, „LosT”, „AmEN!”, „DiE4u” i „sTraNgeRs”, będących częścią uznanej na całym świecie serii „Post Human”. Utwory zgromadziły razem dotąd ponad 350 milionów streamów. W skład Bring Me The Horizon wchodzą wokalista Oli Sykes, gitarzysta Lee Malia, basista Matt Kean, perkusista Mat Nicholls i klawiszowiec Jordan Fish. Nominowany do nagród BRIT i Grammy, nagradzany platynowymi płytami kwintet Bring Me The Horizon to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych z Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedał ponad 5 milionów albumów na całym świecie i zagrał wyprzedane koncerty w ponad 50 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *