YUNGBLUD wydał nowy singiel „The Emperor” [WIDEO]

Cieszący się międzynarodowym uznaniem, wielokrotnie nagradzany brytyjski muzyk YUNGBLUD wydaje swój nowy singiel „The Emperor”. Utwór pochodzi z nadchodzącej płyty, która ukaże się już 2 września.

Nowy utwór został wybrany jako oficjalny hymn sezonu futbolu akademickiego ESPN. Do wcześniejszych artystów wybranych do ścieżki dźwiękowej tej głośnej kampanii telewizyjnej należą Imagine Dragons („Natural”), Juice WRLD („Come & Go”) i Thirty Seconds To Mars („Walk On Water”).

To ogromny zaszczyt, że moja piosenka „The Emperor” została wybrana jako hymn ESPN. Napisałem ją, gdy miałem siedemnaście lat; wtedy był to po prostu wybuch niefiltrowanej energii. Wiedziałem, że pewnego dnia będzie mieć swój moment. Przez lata grałem ją na żywo, ale do tej pory nie było odpowiedniej chwili, aby ją wydać. Futbol akademicki jest ogromną częścią amerykańskiej kultury, a dawanie ludziom energii to wszystko, o czym marzę. Nie mogę się więc doczekać, aż „The Emperor” przyniesie tę energię fanom i graczom przez cały sezon.

— mówi artysta.

Zobacz teledysk:

Rzadko pojawia się artysta taki jak YUNGBLUD, który dla całego pokolenia Z stał się rockandrollowym idolem z plakatu. Nieustannie opowiadając się za dziwakami, odmieńcami i osobami z marginesu społecznego, YUNGBLUD zgromadził legiony oddanych fanów z całego świata, którzy co wieczór przychodzą na jego wyprzedane koncerty i z taką pasją wykrzykują każde słowo jego piosenek, jakby od tego zależało ich życie. Dzięki uznaniu takich legend rocka jak Mick Jagger, Ozzy Osbourne, Steve Jones i Dave Grohl, YUNGBLUD jest na najlepszej drodze, by osiągać kolejne sukcesy.

2 września YUNGBLUD wyda swój długo oczekiwany tytułowy album studyjny. Płyta zawiera wcześniej wydane i uwielbiane przez fanów „The Funeral”, „Don’t Feel Like Feeling Sad Today” i „Memories” z Willow. Płyta „YUNGBLUD” jest już dostępna w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *