Zespół The Sherlocks na trzech koncertach w Polsce

The Sherlocks, indie rockowy zespół z South Yorkshire zagra aż trzy koncerty w Polsce! 30 listoapda w Krakowie, 1 grudnia w Warszawie i 2 grudnia w Poznaniu.

W ostatnich latach The Sherlocks stali się jednym z najbardziej fascynujących zespołów grających alternative-indie na żywo w Wielkiej Brytanii.

Wyprzedając trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii i Europie, zespół osiągnął również sukces na listach przebojów z trzema albumami w Top 20, ostatnio #9 World I Understand, #6 Live for the Moment i #20 Under Your Sky.

Bracia Kiaran i Brandon Crook z Yorkshire połączyli siły z Alexem Procterem i Trentem Jacksonem. Z niesamowicie pasjonującą, lojalną bazą fanów, którzy śledzili podróż zespołu od małych pubów/klubów po wyprzedane miejsca na całym świecie. Zostali również poproszeni o koncertowanie na arenach/stadionach z Liamem Gallagherem, Kings Of Leon, Kaiser Chiefs, The Libertines i wieloma innymi.

Z kolejnym nowym albumem na horyzoncie, jedno jest pewne, przyszłość wygląda niesamowicie jasno dla tego prawdziwie rock’n’rollowego zespołu.

Bilety oraz informacje na www.LiveNation.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *