Alec Benjamin już 14 lipca wystąpi w Warszawie!

Już w najbliższy czwartek 14 lipca 2022 roku w warszawskim klubie Stodoła, wystąpi Alec Benjamin. Nie możecie przegapić tego koncertu!

Wokalista i autor piosenek Alec Benjamin w kwietniu 2022 roku wydał kolejny album „(Un)commentary”. Powstał on w wyniku nieustannego kwestionowania otaczającego świata: presji i rozczarowania dorosłością, poniżenia związanego z uzależnieniem od mediów społecznościowych, odczuwania egzystencjalnego niepokoju i innych niezliczonych przejawów tego, co nazywa on „naturą ludzką”.

Inspirując się kultowymi popowymi wykonawcami, jak Paul Simon, 27-letni artysta przekształca swoje obserwacje w chwytliwe i szczere piosenki, które na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Szczególnie wyraźnym przykładem tego talentu są hity, takie jak na przykład podwójna platyna singla “Let Me Down Slowly.” Okrzyknięty przez tygodnik Time „popowym bardem nowego pokolenia”, Benjamin udowadnia, że ma rzadki dar tworzenia emocjonalnie szczerej muzyki, która skłania do głębszych przemyśleń.

KUP BILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *