Trzymajcie się mocno, bo Rubens dopiero się rozgrzewa. Artysta wydał nowy singiel

„Jakoś trzymam się” to pierwsza, oficjalna zapowiedź debiutanckiego albumu Rubensa.

25 czerwca na Stadionie Śląskim, przed kilkudziesięciotysięczną publicznością odbył się pierwszy koncert Rubensa. Wszystko za sprawą zaproszenia Dawida Podsiadło na support przed jego ostatnim, największym koncertem ze stadionowej trasy! Szczęśliwcy mogli usłyszeć tam przedpremierowo nowy singiel debiutanta – „Jakoś trzymam się”. Pozostali musieli poczekać do 8 lipca.

Utwór zapowiada pełnoprawny, debiutancki album Rubensa, którego premiera odbędzie się późną jesienią. Singiel wyróżnia się z dotychczas wydanych utworów Rubensa letnim klimatem i choć oszczędną, to wyczuwalną dawką optymizmu. Podobnie jak w przypadku przeboju „Wszystko OK?”, artysta odpowiada za tekst, muzykę i produkcję piosenki oraz każdą warstwę instrumentalną, oprócz bębnów.

Teledysk

Piosence towarzyszy najbardziej widowiskowy jak dotąd teledysk w karierze Rubensa, w którym muzyk między innymi wspina się po jednej z praskich kamienic. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada Mateusz Miszczyński, z którym artysta pracował przy klipie „Pani Zamieć”.

Nowy singiel, materiał z wydanego w kwietniu mini-albumu „Wynoszę się” i premierowe utwory Rubens wraz z zespołem zagra tego lata w Warszawie i we Wrocławiu podczas koncertów Męskie Granie 2022, w Baranowie (Enea Edison Festival) oraz w Łodzi (Great September). To kolejne po Chorzowie, Miasta pierwszych szans, w jakich będzie można na żywo usłyszeć Rubensa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *