Dean Lewis prezentuje drugi album „The Hardest Love”

Imponująca wspinaczka australijskiego artysty na szczyty światowych list przebojów trwa! Dean Lewis bez wątpienia osiągnie jeszcze wyższy poziom dzięki długo oczekiwanemu, drugiemu albumowi „The Hardest Love”.

Dean spędził ostatnie trzy miesiące grając wyprzedane koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie (w tym w Polsce) w ramach trasy „Sad Boi Winter Summer”. Teraz powraca do domu, gdzie da 19 koncertów. Wiosną uda się w kolejną światową trasę „The Future Is Bright”. 

Posłuchaj albumu:

Wydanie albumu „The Hardest Love” to podsumowanie jego niezwykłego 2022 roku. Ostatni singiel „How Do I Say Goodbye” wciąż wspina się po australijskich i światowych listach. Utwór pokrył się złotem w Szwajcarii i Norwegii, zgromadził łącznie 81 milionów streamów oraz osiągnął 68. miejsce na Spotify Global Chart i 13. miejsce na Spotify US Viral Chart. Dostał się także do pierwszej dwudziestki na Shazam. W zeszłym tygodniu singiel znalazł się na 31. miejscu brytyjskiej listy singli, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych zajmuje obecnie 90. miejsce na liście Billboard Global 200. W rodzinnej Australii utwór wciąż utrzymuje się w pierwszej trzydziestce ARIA Single Chart i pierwszej czterdziestce Hot 100 Airplay Chart.

Wydawnictwu towarzyszy emocjonalny teledysk, który zgromadził już ponad 6,6 miliona wyświetleń, podczas gdy sam utwór został użyty w ponad 73 tysiącach filmików na TikToku.

Dean opowiada o długim procesie tworzenia „The Hardest Love”:

Zacząłem pisać ten album w hotelu Sunset w West Hollywood. Przez jakiś czas pisałem w Nashville, potem wróciłem do LA, a następnie pojechałem do Londynu. Każdy przystanek podróży w poszukiwaniu idealnego brzmienia przyniósł eksperymenty z innymi producentami. Jest taki słynny cytat, który mówi, że ludzie mają całe życie na napisanie swojego pierwszego albumu, a potem sześć miesięcy na stworzenie kolejnego. Osobiście czuję się, jakbym miał dwa razy więcej czasu.

Dean Lewis sprzedał do tej pory ponad 4 miliony albumów i EP-ek na całym świecie, a jego muzyka osiągnęła już ponad 7,7 miliarda streamów. Został powitany w klubie Spotify Billions za swój hit „Be Alright”, który ma obecnie 3,6 miliarda odtworzeń. Utwór pokrył się 11-krotną platyną w Australii, potrójną platyną w USA, platyną w Wielkiej Brytanii i 23 innych krajach. Dean ma już 2,3 miliona obserwujących na TikToku i 1,2 miliona subskrypcji na YouTubie. W 2019 roku był artystą Apple Up Next i zagrał ponad 200 koncertów. W tym samym roku współpracował z holenderską supergwiazdą, Martinem Garrixem, nad ich przebojem „Used To Love”. Odhaczył też kolejny kamień milowy, występując na wielkim finale Australian Football League.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *