Dermot Kennedy: premiera nowej płyty „Sonder” w połowie listopada

Uznany piosenkarz i autor tekstów, Dermot Kennedy, prezentuje nową wersję świetnie przyjętego singla „Kiss Me”. To zapowiedź albumu „Sonder”, który ukaże się 18 listopada.

„Kiss Me” to Dermot w najlepszym wydaniu – łączy przejmujący tekst o intensywnej miłości z zaraźliwą melodią. Dwoistość poważniejszej narracji tego optymistycznego utworu sprawia, że słuchanie go jest zaskakujące i satysfakcjonujące jednocześnie. Oryginał został napisany wspólnie przez Dermota, Dana Smitha (Bastille), KOZ (Kendrick Lamar, Dua Lipa) i Steve’a Maca (Pink, Ed Sheeran) „Kiss Me” był współprodukowany przez KOZ i Maca. 

Teraz możemy posłuchać (Piano Version). Jak wypada w porównaniu z oryginałem – przekonajcie się:

Przesłanie stojące za teledyskiem i piosenką „Kiss Me” jest takie, że miłość jest tego warta… Nawet gdy wszystko się rozpada, życie wydaje się krótkie, a wokół nas panuje chaos, zawsze jest coś, czego można się trzymać.

 — mówi Dermot.

Nadchodzący nowy album to ekscytujący nowy rozdział w karierze Dermota. Słowo „sonder” oznacza moment „świadomości, że każdy przypadkowy przechodzień żyje życiem tak żywym i złożonym, jak twoje”, co natychmiast poruszyło artystę i przekształciło się w doskonały tytuł.

Album promują single „Better Days”, „Something to Someone”, „Dreamer”, „Kiss Me” oraz „Innocence and Sadness”.

Dermot, który w 2020 roku był nominowany do nagrody BRIT, zgromadził już prawie 4 miliardy odtworzeń na wszystkich platformach i może pochwalić się najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem w Irlandii w tym tysiącleciu. Płyta „Without Fear” rozeszła się dotąd w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, co oznacza, że artysta zdobył platynę w ponad 12 krajach. Wyjątkowa zdolność Dermota do jednoczenia i uzdrawiania poprzez muzykę jest widoczna od początku jego kariery. Jedyna w swoim rodzaju poetycka, fascynująca muzyka odbiła się echem wśród melomanów na całym świecie, a do jego fanów należą sami Taylor Swift, Dua Lipa i Shawn Mendes.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *