Harry Styles ogłosił koncert na PGE Narodowym w 2023 roku

Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu. Harry Styles wystąpi 2 lipca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda Harry Styles ogłosiła kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie oraz nowymi występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation, 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii.

Po 43-dniowym wyprzedanym tournée organizowanym w arenach w 2021 roku i dwóch specjalnych koncertach One Night Only w Nowym Jorku i Londynie rok później, fani z całego świata ponownie będą mieli okazję zobaczyć Harry’ego Stylesa na żywo w wielu dużych miastach, podczas koncertów organizowanych w ramach trasy promującej jego nowy albumHarry’s House”. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na stadionach.

BILETY: Terminy sprzedaży na wszystkie organizowane koncerty: hstyles.co.uk/tour. Odwiedź stronę by uzyskać więcej informacji.

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 01.09 ogodz. 10.00

Bilety w sprzedaży ogólnej: od piątku 02.09 na LiveNation.pl od godz. 10.00

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *