Inhaler z nowym singlem tuż przed koncertem na Open’erze. Posłuchaj już teraz!

Zespół Inhaler, którego 29 czerwca będzie można zobaczyć na żywo na Open’er Festival 2022, z okazji rozpoczęcia trasy koncertowej zaprezentował nowy singiel zatytułowany „These Are The Days”.

Kwartet z Dublina powraca z indie-rockowym hymnem, który jest następca debiutanckiego albumu „It Won’t Always Be Like This”. Płyta, wydana w lipcu 2021 roku, trafiła na szczyt list sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii.

Grupa ma w planach wiele letnich festiwali, w tym swój pierwszy koncert na Glastonbury na scenie Johna Peela, a także występy na takich imprezach jak Pinkpop, Lollapalooza Chicago, Summer Sonic czy Open’er. Inhaler pojawi się też w roli gwiazdy wieczoru na show w Dublinie, gdzie muzycy zagrają dla 5 tysięcy fanów, a ponadto będą supportem Arctic Monkeys na koncertach w Europie.

W ramach wcześniejszej trasy – promującej album „It Won’t Always Be Like This” – Inhaler łącznie zagrali dla 40 tysięcy widzów.

Inhaler mają na koncie ponad 140 milionów streamów, a ich studyjny debiut otrzymał wyróżnienie BRIT Breakthrough i sprzedał się w ponad 120 tysiącach egzemplarzy na całym świecie. „These Are The Days” to pierwszy utwór, który powstał podczas sesji do nadchodzącego drugiego albumu Inhaler. Więcej informacji o nowej płycie już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *