Jonas Brothers wystąpią w Polsce

Zespół Jonas Brothers wystąpi 30 czerwca 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

(27 lipca 2023) – Jonas Brothers nadają trasie THE TOUR charakter globalny, dodając aż 27 koncertów w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Nowa część trasy będzie ich pierwszym występem w Polsce, Austrii, Czechach, Irlandii Północnej, Hamburgu, Lyonie, Monachium i Norwegii. Zespół ogłosił również ogromne przedłużenie trasy w Ameryce Północnej, z 26 nowymi koncertami, dzięki czemu ich najbardziej ambitna trasa liczyć będzie łącznie 90 koncertów w 20 krajach. Lawrence dołączy jako support podczas dat w Ameryce Północnej.

Trasa THE TOUR, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Zespół wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i wielu innych. Każdego wieczoru wykona hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów.

BILETY NA TRASĘ EUROPEJSKĄ: Bilety będą dostępne w lokalnych przedsprzedażach od środy, 2 sierpnia. Dodatkowe przedsprzedaże będą trwały przez cały tydzień przed ogólną sprzedażą, która rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia, o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stroniejonasbrothers.com.

Opcje VIP: Trasa koncertowa będzie również oferować różnorodne pakiety oraz doświadczenia VIP dla fanów, aby wrażenia z koncertu osiągnęły wyższy poziom. Pakiety różnią się od siebie, ale wszystkie obejmują zarezerwowane bilety premium, zaproszenie do pre-show VIP Lounge, specjalnie zaprojektowane upominki VIP Jonas Brothers i wiele więcej.  Więcej informacji na vipnation.eu.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 3 sierpnia o godz. 10:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się 4 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *